•  

  • test

O firmie

 

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2001 roku. Od wielu lat, po obecny dzień, dbamy o pomyślność naszych klientów służąc dobrą radą. Melisa – jako nazwa firmy odnosi się do rośliny leczniczej, której uspokajające i harmonizujące działanie jest swoistym symbolem tego, czego nasza planeta najbardziej obecnie potrzebuje.

Przesłanie, które pragniemy propagować swoją firmą odnosi się do naturalnych sposobów leczenia i utrzymywania zdrowia w harmonii.
Zwracamy uwagę na ogromną ilość dóbr jakie daje nam sama Natura. Świadomie korzystając z jej dobrodziejstw ( pokarmy, zioła, minerały ) i praktykując zrównoważony tryb życia mamy możliwość zyskania niebywałej witalności i Zdrowia, które nie jest jedynie neutralnym stanem braku choroby a zyskaniem nowych, wcześniej uśpionych w nas sił i podkładów energii. Naturalne podejście do życia i zdrowia oferuje także skuteczne zapobieganie i leczenie całej gamy chorób, które są obecnie plagą współczesnego społeczeństwa. Pragniemy zwrócić uwagę na fakt zbyt dużego, nawykowego stosowania obecnie lekarstw chemicznych, których celem jest głównie neutralizowanie objawów choroby, jednocześnie podtruwając organizm bez podjęcia próby zrozumienia i wyeliminowania prawdziwej przyczyny dolegliwości. Gorąco zachęcamy do wzięcia świadomej odpowiedzialności za swoje zdrowie, którego zachowanie i pielęgnowanie jest niezbędne do utrzymywania prawdziwej harmonii w teraźniejszej chwili.

 

Zapraszamy do Melisy

herbs and oil

Logo